Izmir uygun fiyatlı ev temizliği hizmeti ile evlerinizi uygun fiyatlarla temizlenir. Özellikle çalışan ailelerde ev temizliği yorucudur.

Tatil günlerinin sadece tatil amacı ile kullanılması gerekir. Bunun için Özokname izmir temizlik şirketi olarak, uygun fiyatlarla size kaliteli hizmet veriyoruz.

Ev temizliği burada anlattığımız çeşitli adımlardan sonra yapılan oldukça zorlu bir iştir.

Günlük hayatta ev temizliği yapmak oldukça yorucudur. Temizliğin yapılaması yaşam alanlarınızın en temeli olan evlerinizi içinden çıkılmaz hale getirecektir.

Mutlak suretle ayda, 2 ayda bir ev temizliği hizmeti usta ekipler yapmalı. Sonuç olarak temiz alanların keyfini aile boyu sürmek sizin elinizde.

izmir uygun fiyatlı ev temizliği 1

izmir uygun fiyatlı ev temizliği

İzmir Ev Temizliği Şirketi İçeriği

izmir uygun fiyatlı ev temizliği hizmeti bir çok firma tarafından verilmektedir. Hatta siz bu sayfaya ulaşırken bir çok firmaya denk gelmişsinizdir. Ancak firma seçiminde önemli olan samimiyet ve uygun fiyatın kalite ile buluşmasıdır.

Seçim her zaman size aittir ancak biz bilgilendirme yapmak zorunluluğunu kendimizde hissediyoruz. Bu bir sosyal sorumluluktur.

Fiyat sınırı olarak verdiğimiz uygunlukta emsal firmalar özensiz iş teslimi ile karşınıza çıkacaktır. izmir temizlik firması olarak sizleri uyarmak isteriz. Kimi firmadan sabit fiyatlar alacaksınız. Ancak size en uygun fiyatı evinize keşif yaptıktan sonra veriyoruz.

Temel olarak izmir ev temizliği 200 TL fiyatlarla başlar. Eve göre bu fiyatlar değişir. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki butona tıklayarak hemen WhatsApp mesaj hattımıza ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfamızda güncel fırsatlardan bahsediyoruz. Örneğin yaz öncesi çeşme yazlık temizliği ve alaçatı yazlık temizliği için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmeti almak için sizlere her zaman hazırız. Uygun fiyatları öğrenmek için iletişim kurunuz.

Ayrıca buca temizlik şirketleri içinde izmir’de 25 yıllık tecrübemiz ile sektörde köklü bir firmayız.

Sadece Buca ile sınırlı değiliz. Bornova, Konak, Menemen, Karşıyaka ve Karabağların yanı sıra Gaziemir’de de hizmet veriyoruz.

izmir apartman temizliği hizmeti ile tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. Haftalık yapılan temizlik ile çalışıyoruz. Ekiplerimiz araçları ile apartmanınızı hızlıca temizliyor.