Hakkımızda


ÖzOkname İzmir Temizlik Firması İzmir ev temizliği ve tüm ilçelerimizde hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkıp, sizlere kaliteli bir hizmet sunarak, daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamamız için profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Hakkımızda daha detaylı bilgi vermek gerekirse;

Firmamız alanında en iyi olmak ve en iyi kalmak amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir. İşinde gösterdiği hassasiyetini personel seçiminde de gösteren firmamız kurumsal firmalara hizmet vermek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Uygulamalarımızda, günümüzün en iyi ve en doğru teknolojilerini WHO, Gıda Kodeksi, HACCP, TSE mevzuatına uygun olarak kullanmaktayız.

İzmir ili içerisinde tüm faaliyet alanlarımız ilçelerimize yayılmış durumdadır. İzmir ev temizliği başta olmak üzere İzmir apartman temizliği gibi öncü hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Facebook üzerinden bizi takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Hizmet faaliyetlerimiz;