Günlük Ev Temizliği Fiyatları - 2019 1

İzmir bölgemizde günlük ev temizliği fiyatları ve nasıl yapıldığını merak mı ediyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Günlük ev temizliği aslında oldukça meşakkatli bir iştir. Özellikle çalışan ev hanımları için oldukça zaman isteyen ve yorucu olan bu iş, bazen içinden çıkılamaz noktalara gelebilir. İzmir ev temizliği konusunda sizleri tüm detayları ile bilgilendireceğiz.

Özel sektörde çalışan bayanlar için haftanın 6 günü çalışıldığı düşünülürse haftanın tatil günü olan sadece 1 günü temizlik için harcamak kendinize yazık etmek olur.

Günlük ev temizliği evin dip köşe temizliği yerine yüzeysel yapılan temizliği olarak tanımlanabilir. Burada önemli olan nokta parça parça aslında tüm evi temizliyor olmanızdır.

Örneğin bugün salonunuzu temizlerseniz bunu yaparken toz alma, süpürme, cam temizliği, temizlik sıvıları ile temizlik gibi tüm detaylarını yapmanız gerekmektedir.

günlük ev temizliği 1

Sonraki günlerde ise evinizin kalan tüm odalarını temizleyerek aslında haftaya yayarak evinizin tüm temizliğini yapmış oluyorsunuz. Bu sizin için hem zaman hem enerji kaybı olacaktır.

Aslında kısa sürede işinin erbabı olan günlük ev temizliği işçileri sayesinde bu zaman ve enerji kaybından kurtulabilir, kendinize ve ailenize daha kaliteli zaman ayırabilirsiniz.

Günlük Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları tüm ev hanımlarının merak ettiği bir konudur. Aslında sabit fiyatlar olmamakla beraber evinizin oda ve alan genişliğine göre değişkenlik göstermektedir. Eğer evinize günlük ev temizliği işçisi istiyorsanız bunun için ilgili firma ile iletişime geçmeli fiyat almalı ve piyasa araştırması yapmalısınız.

Tüm evlerin temizliğinin aynı fiyatlarla olması tabikide beklemez. Örneğin 50 metrekare bir ev ile 300 metre kare bir evin günlük temizliği aynı fiyatta olamaz. Aynı şekilde çok kirlenmiş yada uzun süre boyunca temizliği yapılmamış bir ev ile az kirli bir evin temizlik ücretinin de aynı olması beklenemez.

Bu sebeplerden ötürü evinizin önce firmamız ile iletişime geçilip incelenmesi ve uygun fiyatların verilmesi gerekir. Piyasadaki en uygun fiyatlarla temizlik hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Piyasadaki en uygun fiyatı verecek olan Özokname temizlik sizlere kaliteli hizmeti verecek ve zamanınızı en uygun şekilde size kazandıracaktır.

Piyasadaki 25 yıllık tecrübemiz ve işini en iyi şekilde yapan kadromuz ile evinize en hızlı şekilde çalışanlarımız bırakılacak ve temizliğin tamamlanması sağlanacaktır.

Günlük Ev Temizliği Fiyatları - 2019 2

Firmamız ve çalışanları tüm gerekli eğitimi ve sertifikasyonu aldığı için gönül rahatlığı ile temizliğinizi bize emanet edebilirsiniz. Doğru firmayı seçmek ve kaliteli hizmeti almak için tercih sizin hizmet bizim.

Çalışma Saatlerimiz ve Sürelerimiz

Günlük ev temizliği işi için gerekli olan 8 saatlik çalışma süresi sizlerin evlerinin tüm detaylı temizliğini yapmak adına belirlenmiş bir süredir. Bu süre içerisinde işçilerimizin belirli bir saat dinlenme ve mola hakkı vardır. Ayrıca çalışma sırasında ev sınırları ve balkonları içinde sigara içmeleri kesinlikle yasaktır. Cep telefonları ile konuşmaları ve oynamaları yasaktır.

Kullanılan Temizlik Malzemeleri

Ev temizliği yapılırken kullanılan temizlik malzemelerimiz eski değli zamanına uygun temiz malzemelerdir. Ayrıca kalmış artmış ürünleri değil size özel getirilmiş ürünleri kullanmaktayız.

Ayrıca malzemelerimizden ötürü rutubet, kötü koku vb şikayetlerinizin olmayacağı yönünde sizleri temin ediyoruz. Çünkü temizlik başta kullandığınız malzeme ile başlar.

Neler Yapıyoruz

  • Evinizin tüm alanlarının süpürülmesi
  • Evinizin viledalanması
  • Tüm tozların alınması
  • Pencerelerin temizlenmesi
  • Banyo vb alanların hijyeninin sağlanması

Tüm bu işlemler tamamlandığında artık eviniz tertemiz ve huzurlu bir yaşam alanına dönüşmüş oluyor. Yapmanız gereken tek şey bu huzurlu ve temiz ortamın keyfini aileniz ile beraber çıkarmak.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Sitemizin iletişim sayfasından yad aanasayfamızın en üstünde yer alan telefon nuamaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca cep telefonlarınızdan ana sayfamızdaki numaralara tıklarsanız direk arama ekranına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yine ana ekranda yer alan Whatsapp mesaj hattı linkimize tıklayarak anında Whatsapp mesajı ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfamızda yer alan duyurular sayesinde son haberlerden an be an haberdar olabilirsiniz.

Dilerseniz yine sitemizde yer alan adres bilgilerimizden firmamıza gelerek daha detaylı bilgiyi yüz yüze alabilirsiniz.

Temizlik işinde kalite ve tecrübe önemlidir. Sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmak isteriz. Farkımızı görmeniz bizden vazgeçememenize sebep olacaktır.

Özokaname temizlik sizler için her zaman en iyisini ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir