Çeşme Ev Temizliği - 2019 Uygun Fiyat 1

Çeşme ev temizliği hizmetinin en çok talep edildiği bölgelerdendir. Çeşme ilçemiz yazlık tatil beldelerinin başında yer almaktadır. Bu bölgede sıklıkla yazıklar villalar ve deniz kıyısına yakın evler bulunmaktadır.

çeşme ev temizliği 1

Özokname Çeşme temizlik firması olarak sizlere 25 yıllık sektörel tecrübemiz ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Evlerinizin tüm alanlarını titizlikle temizliyoruz. Öncesinde eşyalarınızın güvene alınması ile başlıyoruz. Çünkü Çeşme temizlik firmaları olarak evinize evimiz gibi bakıyoruz.

Tüm alanların tozlarının alınması, süpürülmesi gibi işlemlerin yapılır. Ardından Temizlik uygun malzemeler yardımı ile devam tüm alanlar temizlenir.

Ev temizliğinin tamamlanması işlemi ortalama 5 ile 8 saat arası oda ve temizleme yapılan alanların durumuna göre değişmektedir. İzmir ev temizliğinde daha hızlı yapan firma bulmanız bu kalitede zordur.

Ekiplerimiz yıllardır profesyonel şekilde bu işi yapmaktadır. Bu yüzden steril bir eve sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

çeşme ev temizliği 2

Çeşme Ev Temizliği Fiyatları

Çeşme ev temizliği fiyatları 2019 yılı içerisinde zamlanmadan devam etmektedir. Ekonomik koşulların zorlaşması ve enflasyona rağmen Çeşme temizlik firması olarak sizlere uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız.

Özokname Temizlik olarak bu sene de fiyatlarımıza zam yapmadık. 3+1 evlerinizi 200 TL fiyatla temizliyoruz. Bu fiyat evinizin oda sayısı ve temizliği detayına göre değişkenlik gösterebilir.

Emsal firmalardan alacağınız fiyatlardan daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun sebebi 25 yıllık sektör tecrübemizden gelmektedir. Çeşme temizlik şirketi olarak hizmet süremiz 25 yılı aşmıştır.

Çeşme Villa Temizliği

Çeşme ilçesi için ayrıca Çeşme villa temizliği ve Çeşme Yazlık Temizlği hizmetlerimi de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Yazlık ve villa temizliği içerisinde tüm evinizin dip köşe temizliği ve süpürülmesi, tozlarının alınması, camlarının silinmesi gibi hizmetler bulunmaktadır.

Çeşme de uygun fiyatlı ev temizliği bulabileceğiniz tecrübeli firma sayısı oldukça azalmıştır. Firmamız ise Çeşme de ev temizliği hizmeti konusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Facebook sayfamızdan iletişime geçen tüm müşterilerimizde olduğu gibi en kolay iletişim yolu olan sitemizdeki telefon numaralarını kullanan müşterilerimiz de en hızlı çözümlere kavuşuyorlar.

çeşme ev temizliği 3

Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Ev temizliği titizlikle yapılması gerektiğini sizlere daha önce anlatmıştık. Bu konu ile alakalı detaylı bir anlatımımız olmuştu. Sizleri bilgilendirmek görevimiz olduğu için tekrar bu yazı altında ev temizliğinin adımlarını anlatacağız.

Öncelikle evinizin tüm eşyaları uygun pozisyona çekilerek zarar görmemesi için korumaya alınır. Ardından başta salon olmak üzere tüm odalarınız ve tuvalet ve banyonuz temizlenerek işlem sürer. Ardından süpürme ve toz alma işlemleri ile temizlik bitme noktasına gelir.

Tüm bu işlemlerin tamamlanmasının ardından eşyalarınız güvenle eski konumlarına getirilir ve ardından ev sahibi gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra işlem tamamlanır. Çeşme uygun fiyatlı ev temizliği hizmetimiz özetlemek gerekirse piyasada bulunabilecek en kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik hizmetidir.

Çeşme temizlik şirketleri içinde araştırın mutlaka en uygun fiyatın bizde olduğuna emin olacaksınız.

“Çeşme Ev Temizliği – 2019 Uygun Fiyat” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir