Özokname Buca temizlik firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız sizlere uygun fiyatlı hizmeti sunmak adına dün olduğu gibi bugün de yanınızda. Buca ev temizliği hizmeti almak isteyenlerin yıllardır vazgeçilmesi olan firmamız, sizlere referansları ile güven aşılamakta ve uygun fiyatlarımız ile cazibe noktası haline gelmektedir.

buca ev temizliği 1

Uygun fiyatlı ev temizliği hizmeti almak için internet üzerinde araştırma yaptığınızda çoğu firma kullandığı malzemeleri düşük seviyelerde tutarak fiyat düşürebiliyorlar.

Ancak bu durumda aldığınız hizmet sizlerin birincil talebi olan ev temizliği hijyenini sağlamaktan çok uzak olmakla beraber sağlığınızı da tehdit edebilir.

Buca Ev Temizliği sektörünün yıllardır içinde bulunan firma sahibimiz ve çalışanlarımız ile beraber sizlere müşteri taleplerine odaklı hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Ayrıca yine piyasanın içinde yıllardır bulunmuş olmamız her türden temizlik için gerekli olan ihtiyaçları tespit ederek sizlere tam bir hizmet sunma durumunu tamamlayabiliyoruz.

Buca ev temizliği hizmetini veren diğer firmalara göre 25 yıllık tecrübemiz ve sektördeki söz sahibi oluşumuz ile sizlere tüm emsallerimizden daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca Buca apartman temizliği hizmetimiz ile sadece evlerinize değil apartmanlarınıza da uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti getiriyoruz.

Buca Ev Temizliği - 2019 Fiyatları 1

Buca Ev Temizliği 2019 Fiyatları

İzmir Ev Temizliği Şirketi İçeriği

Unutulmaması gereken nokta İzmir piyasasında ev temizlik fiyatları yüksek barajlardan başladığı için sizler bu hizmetlerden mahrum kalabiliyorsunuz. Ama firmamız ihtiyaç ve talepleriniz için en uygun fiyatları size sunmayı kendine görev bilmiştir.

Firmamız ile uygun fiyatlara ev temizliği hizmetinizi ayağınıza getiriyor. Evlerinizin oda ve metre karesine göre değişkenlik gösteren fiyatlarımız 200 TL 3+1 evlerinizi 8 saatlik bir sürede profesyonel çözümlerle size sunuyoruz.

İşimizi tüm detayları ile yapıyoruz. Eğer evleriniz 3+1’den küçük ise firmamız ile irtibata geçiniz ve uygun fiyatlarımızdan yararlanınız.

Ayrıca yazlık temizliği ve villa temizliği işleriniz için yine firmamıza ulaşarak uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim sayfamızı ziyaret ederek ev temizliği konusunda fiyat danışmanımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook Sayfamızdan son haberleri takip edebilirsiniz.

Buca temizlik firmaları olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ayrıca çeşme yazlık temizliği ve çeşme villa temizliği hizmetlerimiz için de iletişime geçebilirsiniz. Sezon başlamadan uygun fiyatlarla buca ev temizliği yaptırabilirsiniz.

“Buca Ev Temizliği – 2019 Fiyatları” için 7 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir