Bornovada Temizlik Şirketi - 2019 1

Bornovada temizlik şirketi arıyorsanız Özokname temizlik sizler için uygun fiyatları kaliteli hizmet politikası ile buluşturuyor. Firmamız sektördeki 25 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet veriyor.

Bornova temizlik şirketi olarak hizmet vermeye başladığımız bu sektörde tüm uluslar arası sertifikalarımız ve uzman kadromuz sayesinde sizlere kısa sürede ne kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca uygun fiyatlarımızdan haberdar olmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bornova ev temizliği hizmeti açısından ve İzmir’de nüfus yoğunluğu olarak başta gelen en büyük ilçelerindendir. Bu bölgede yaşayan ev hanımlarının imdadına yetişerek onların kendilerine ayıracakları zamanları ev temizliği ile uğraşarak harcamalarına dur diyoruz.

Ayrıca bu ilçede yer alan iş yerlerinin temizliği ve steril ortamlarının sağlanması için tüm gayretimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Bornova iş yeri temizliği hizmetimiz ile tecrübemizi sizlerin mutluluğu için kullanıyoruz.

bornovada temizlik şirketi
Bornova Ev Temizliği

Bornovada Temizlik Şirketi Neden Kuruldu ?

İzmir Ev Temizliği Şirketi İçeriği

Bornova ilçemizde düzenli temizlik yapabilecek olan şirket ve eleman sorunu yaşandığını tespit ettik. Bu bölgede hizmet yetersizliği olduğunu ve ihtiyacın büyük çapta olduğunu anladığımızda bu bölgede de hizmet veremeye başladık.

Firmamız 25 yıllık tecrübesi ile ev temizliği ve apartman temizliği başta olmak üzere iş yeri temizliği gibi alanlarda sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca özel temizlik taleplerinizi de değerlendirerek en uygun fiyatlarla sizlere dönüş sağlıyoruz. Piyasada ki emsallerimizden işimizi iyi yaparak sıyrılıyoruz.

Özokname bornova temizlik şirketi olarak izmir ev temizliği ve izmir ofis temizliğinde guven duyacağınız bir temizlik firmasıdır. Firmamız tecrübeli temizlik personellerinden oluşmaktadır. Kaliteli temizlik ve güven bir aradadır .

Evinizi ofisinizi ve iş yeri temizliği konularında firmamızdan hizmet almak için bizimle irtibata geçerek randevu almanız gerekmektedir. Özokname Temizlik Şirketi sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmayı vaad eder.

Bornovada temizlik şirketi hizmetimiz ile temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi düzenlenir her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların yüzeysel temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Bornovada temizlik şirketi hizmetini konut ve muhitlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği / daire temizliği, tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği olmak üzere birkaç değişik şekilde sunmaktadır. Ayrıca temizlenecek alanın boyut ve durumuna göre fiyatlarda değişkenlik olabilmektedir.

İletişime geçmek için dilerseniz Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir