Bornova ilçesi hizmet alanlarımızın başındadır. Uzman ekiplerimiz sürekli Bornova’dadır. Ayrıca bu bölgede pek çok apartman temizliği yapmaktayız. Bu sebepten ötürü Bornova bölgemizde alacağınız hizmetler diğer bölgelerimize nazaran daha hızlı size ulaşacaktır. Bornova ev temizliği fiyatları konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

bornova ev temizliği 1

Bornova bölgesinde ev temizliği yaptırmak istediğinizde bunun nedenleri ya zamanınızın olmaması yada bazı zamanlar hepimizin ihtiyaç duyduğu profesyonel bornova ev temizliği hizmeti almaktır.

Hem zamandan tasarruf etmek hemde hijyen ortamını sağlamak için mutlaka ev temizliği konusunda destek almanız gerekir. Günümüzde her 10 kadından 6’sı bu konuda profesyonel destek almaktadır.

Ev temizliği İzmir de sıkça alınan hizmettir. Sizlere ev temizliği ni uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

bornova ev temizliği 2

Ev temizliği nasıl yapılır makalemizde işin detaylarını size anlatmıştık. Ev temizliği oldukça zor bir iştir. Bu yüzden uzman ekip tarafından yapılan temizlik olumlu ve kaliteli sonuç verir.

Aldığınız hizmetin kalitesi seçtiğiniz firmanın iş geçmişinden gelir. Özokname bornova ev temizliği uygun fiyatlı firması sizlere referansları ile güven aşılamakta ve kaliteli hizmetine güvenmektedir.

ev temizliği

Hizmet verdiğimiz sektör temizlik sektörü olduğundan kullandığımız temizlik malzemeleri bu yönde hijyeni en iyi şekilde sağlayacak kalitededir.

Haklısınız, temizlik gibi herkese basit gelen bir işin para ile alınması neden mantıklı olsun? İşte bu aşamada kalite ve temiz ortamlar yaratma işin içine girmektedir.

Sizler gündelik hayatın yoğunluğundan temizliğe zaman bulamayabilirsiniz. Ancak uzman ekiplerimiz çok kısa sürelerde temizliği tamamlayarak sizlere evinizi teslim eder.

Bornova Ev Temizliği Ne Kadar Sürer ?

Bornova ev temizliği hizmetimizi alımınız ile ekiplerimiz evinize randevu zamanınızda gelerek gereken işlemleri, eşyaların güvene alınmasını sağladıktan sonra temizlik hemen başlar. Evinizin büyüklüğü, oda sayınız ve kirlenme durumuna bağlı olarak en az 5 saat sürmekte olan temizlik işi, size en kısa zamanda teslim edilmektedir.

Bornova Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar ?

Sizler için en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ve kullandığımız malzemelerin kalitesinden gelir. Günümüz temizlik işlerine uygun malzemeler ve işinin ehli uzman ekiplerimiz hızlı ve düzgün çalışarak hizmeti tamamlar.

3+1 ev için fiyatlarımız 200 TL ile başlamaktadır. Bu fiyatlar evinizin durumu ve oda sayınıza göre değişmektedir. Bu fiyatlar piyasa emsaline göre gerçekten uygundur, araştırabilirsiniz.

Fiyatlarımıza güvendiğimiz kadar firmamızın tecrübesi ve referanslarımıza da güveniyoruz. Dilerseniz temizliğini hali hazırda yaptığımız alanları kontrol edebilirsiniz.

Fiyat listemize bakmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Sizlerin güler yüzünüz ve memnuniyetiniz hizmetimizin en iyi karşılığıdır. Unutmayın temizliğin iyi yapıldığı yerde gülen insanlar ve mutlu bir aile vardır.

Sadece Bornova ev temizliği değil tüm ilçelerde üstün hizmet anlayışı ile çalışmakta ve müşterilerimizin önce güvenini kazanmak hedefimizdir.

İzmir ili ve çevre ilçelerde sizlere en uygun fiyatlarla kalite hizmet isunmak için hazırız. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve almak istediğiniz hizmetin detaylarını bizim ile paylaşmak.

İzmir ev temizliği şirketleri içinde bizden daha uygun fiyatı bulamayacağınızı taahhüt ediyoruz. Çünkü ev temizliği firmamızın yıllardır süre gelen tecrübesi ve profesyonel çözümleri sizlere en uygun fiyatları sunmayı gerektirir.

Pahalı temizlik şirketleri fiyatlarına kanmayın. Mutlaka bizi arayın.

Telefon Numaramız : 0542 420 35 93

“Bornova Ev Temizliği Uygun Fiyatlı – 2019” için bir yorum

  • temizlik konusunda birçok kişiyle çalışma fırsatım oldu ancak memnun kalmadığım için firma değiştiriyordu devamlı ancak en son olarak size denk geldim ve şuan oldukça memnunum elinize kolunuza sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir