Günlük Ev Temizliği Fiyatları – 2019

İzmir bölgemizde günlük ev temizliği fiyatları ve nasıl yapıldığını merak mı ediyorsunuz? Doğru yerdesiniz.

Günlük ev temizliği aslında oldukça meşakkatli bir iştir. Özellikle çalışan ev hanımları için oldukça zaman isteyen ve yorucu olan bu iş, bazen içinden çıkılamaz noktalara gelebilir. İzmir ev temizliği konusunda sizleri tüm detayları ile bilgilendireceğiz.

Özel sektörde çalışan bayanlar için haftanın 6 günü çalışıldığı düşünülürse haftanın tatil günü olan sadece 1 günü temizlik için harcamak kendinize yazık etmek olur.

Günlük ev temizliği evin dip köşe temizliği yerine yüzeysel yapılan temizliği olarak tanımlanabilir. Burada önemli olan nokta parça parça aslında tüm evi temizliyor olmanızdır.

Örneğin bugün salonunuzu temizlerseniz bunu yaparken toz alma, süpürme, cam temizliği, temizlik sıvıları ile temizlik gibi tüm detaylarını yapmanız gerekmektedir.

günlük ev temizliği 1

Sonraki günlerde ise evinizin kalan tüm odalarını temizleyerek aslında haftaya yayarak evinizin tüm temizliğini yapmış oluyorsunuz. Bu sizin için hem zaman hem enerji kaybı olacaktır.

Aslında kısa sürede işinin erbabı olan günlük ev temizliği işçileri sayesinde bu zaman ve enerji kaybından kurtulabilir, kendinize ve ailenize daha kaliteli zaman ayırabilirsiniz.

Günlük Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları tüm ev hanımlarının merak ettiği bir konudur. Aslında sabit fiyatlar olmamakla beraber evinizin oda ve alan genişliğine göre değişkenlik göstermektedir. Eğer evinize günlük ev temizliği işçisi istiyorsanız bunun için ilgili firma ile iletişime geçmeli fiyat almalı ve piyasa araştırması yapmalısınız.

Tüm evlerin temizliğinin aynı fiyatlarla olması tabikide beklemez. Örneğin 50 metrekare bir ev ile 300 metre kare bir evin günlük temizliği aynı fiyatta olamaz. Aynı şekilde çok kirlenmiş yada uzun süre boyunca temizliği yapılmamış bir ev ile az kirli bir evin temizlik ücretinin de aynı olması beklenemez.

Bu sebeplerden ötürü evinizin önce firmamız ile iletişime geçilip incelenmesi ve uygun fiyatların verilmesi gerekir. Piyasadaki en uygun fiyatlarla temizlik hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Piyasadaki en uygun fiyatı verecek olan Özokname temizlik sizlere kaliteli hizmeti verecek ve zamanınızı en uygun şekilde size kazandıracaktır. Piyasadaki 25 yıllık tecrübemiz ve işini en iyi şekilde yapan kadromuz ile evinize en hızlı şekilde çalışanlarımız bırakılacak ve temizliğin tamamlanması sağlanacaktır.

Firmamız ve çalışanları tüm gerekli eğitimi ve sertifikasyonu aldığı için gönül rahatlığı ile temizliğinizi bize emanet edebilirsiniz. Doğru firmayı seçmek ve kaliteli hizmeti almak için tercih sizin hizmet bizim.

Çalışma Saatlerimiz ve Sürelerimiz

Günlük ev temizliği işi için gerekli olan 8 saatlik çalışma süresi sizlerin evlerinin tüm detaylı temizliğini yapmak adına belirlenmiş bir süredir. Bu süre içerisinde işçilerimizin belirli bir saat dinlenme ve mola hakkı vardır. Ayrıca çalışma sırasında ev sınırları ve balkonları içinde sigara içmeleri kesinlikle yasaktır. Cep telefonları ile konuşmaları ve oynamaları yasaktır.

Kullanılan Temizlik Malzemeleri

Ev temizliği yapılırken kullanılan temizlik malzemelerimiz eski değli zamanına uygun temiz malzemelerdir. Ayrıca kalmış artmış ürünleri değil size özel getirilmiş ürünleri kullanmaktayız.

Ayrıca malzemelerimizden ötürü rutubet, kötü koku vb şikayetlerinizin olmayacağı yönünde sizleri temin ediyoruz. Çünkü temizlik başta kullandığınız malzeme ile başlar.

Neler Yapıyoruz

  • Evinizin tüm alanlarının süpürülmesi
  • Evinizin viledalanması
  • Tüm tozların alınması
  • Pencerelerin temizlenmesi
  • Banyo vb alanların hijyeninin sağlanması

Tüm bu işlemler tamamlandığında artık eviniz tertemiz ve huzurlu bir yaşam alanına dönüşmüş oluyor. Yapmanız gereken tek şey bu huzurlu ve temiz ortamın keyfini aileniz ile beraber çıkarmak.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Sitemizin iletişim sayfasından yad aanasayfamızın en üstünde yer alan telefon nuamaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca cep telefonlarınızdan ana sayfamızdaki numaralara tıklarsanız direk arama ekranına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yine ana ekranda yer alan Whatsapp mesaj hattı linkimize tıklayarak anında Whatsapp mesajı ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Facebook sayfamızda yer alan duyurular sayesinde son haberlerden an be an haberdar olabilirsiniz.

Dilerseniz yine sitemizde yer alan adres bilgilerimizden firmamıza gelerek daha detaylı bilgiyi yüz yüze alabilirsiniz.

Temizlik işinde kalite ve tecrübe önemlidir. Sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmak isteriz. Farkımızı görmeniz bizden vazgeçememenize sebep olacaktır.

Özokaname temizlik sizler için her zaman en iyisini ister.

Çeşme ev temizliği

Çeşme Ev Temizliği – 2019 Uygun Fiyat

Çeşme ev temizliği hizmetinin en çok talep edildiği bölgelerdendir. Çeşme ilçemiz yazlık tatil beldelerinin başında yer almaktadır. Bu bölgede sıklıkla yazıklar villalar ve deniz kıyısına yakın evler bulunmaktadır.

çeşme ev temizliği 1

Özokname Çeşme temizlik firması olarak sizlere 25 yıllık sektörel tecrübemiz ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Evlerinizin tüm alanlarını titizlikle temizliyoruz. Öncesinde eşyalarınızın güvene alınması ile başlıyoruz. Çünkü Çeşme temizlik firmaları olarak evinize evimiz gibi bakıyoruz.

Tüm alanların tozlarının alınması, süpürülmesi gibi işlemlerin yapılır. Ardından Temizlik uygun malzemeler yardımı ile devam tüm alanlar temizlenir.

Ev temizliğinin tamamlanması işlemi ortalama 5 ile 8 saat arası oda ve temizleme yapılan alanların durumuna göre değişmektedir. İzmir ev temizliğinde daha hızlı yapan firma bulmanız bu kalitede zordur.

Ekiplerimiz yıllardır profesyonel şekilde bu işi yapmaktadır. Bu yüzden steril bir eve sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

çeşme ev temizliği 2

Çeşme Ev Temizliği Fiyatları

Çeşme ev temizliği fiyatları 2019 yılı içerisinde zamlanmadan devam etmektedir. Ekonomik koşulların zorlaşması ve enflasyona rağmen Çeşme temizlik firması olarak sizlere uygun fiyatlı hizmet sunmaktayız.

Özokname Temizlik olarak bu sene de fiyatlarımıza zam yapmadık. 3+1 evlerinizi 200 TL fiyatla temizliyoruz. Bu fiyat evinizin oda sayısı ve temizliği detayına göre değişkenlik gösterebilir.

Emsal firmalardan alacağınız fiyatlardan daha uygun fiyatlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bunun sebebi 25 yıllık sektör tecrübemizden gelmektedir. Çeşme temizlik şirketi olarak hizmet süremiz 25 yılı aşmıştır.

Çeşme Villa Temizliği

Çeşme ilçesi için ayrıca Çeşme villa temizliği ve Çeşme Yazlık Temizlği hizmetlerimi de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Yazlık ve villa temizliği içerisinde tüm evinizin dip köşe temizliği ve süpürülmesi, tozlarının alınması, camlarının silinmesi gibi hizmetler bulunmaktadır.

Çeşme de uygun fiyatlı ev temizliği bulabileceğiniz tecrübeli firma sayısı oldukça azalmıştır. Firmamız ise Çeşme de ev temizliği hizmeti konusunda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Facebook sayfamızdan iletişime geçen tüm müşterilerimizde olduğu gibi en kolay iletişim yolu olan sitemizdeki telefon numaralarını kullanan müşterilerimiz de en hızlı çözümlere kavuşuyorlar.

çeşme ev temizliği 3

Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Ev temizliği titizlikle yapılması gerektiğini sizlere daha önce anlatmıştık. Bu konu ile alakalı detaylı bir anlatımımız olmuştu. Sizleri bilgilendirmek görevimiz olduğu için tekrar bu yazı altında ev temizliğinin adımlarını anlatacağız.

Öncelikle evinizin tüm eşyaları uygun pozisyona çekilerek zarar görmemesi için korumaya alınır. Ardından başta salon olmak üzere tüm odalarınız ve tuvalet ve banyonuz temizlenerek işlem sürer. Ardından süpürme ve toz alma işlemleri ile temizlik bitme noktasına gelir.

Tüm bu işlemlerin tamamlanmasının ardından eşyalarınız güvenle eski konumlarına getirilir ve ardından ev sahibi gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra işlem tamamlanır. Çeşme uygun fiyatlı ev temizliği hizmetimiz özetlemek gerekirse piyasada bulunabilecek en kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik hizmetidir.

Çeşme temizlik şirketleri içinde araştırın mutlaka en uygun fiyatın bizde olduğuna emin olacaksınız.

bornova ev temizliği

Bornova Ev Temizliği Uygun Fiyatlı – 2019

Bornova ilçesi hizmet alanlarımızın başındadır. Uzman ekiplerimiz sürekli Bornova’dadır. Ayrıca bu bölgede pek çok apartman temizliği yapmaktayız. Bu sebepten ötürü Bornova bölgemizde alacağınız hizmetler diğer bölgelerimize nazaran daha hızlı size ulaşacaktır. Bornova ev temizliği fiyatları konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

bornova ev temizliği 1

Bornova bölgesinde ev temizliği yaptırmak istediğinizde bunun nedenleri ya zamanınızın olmaması yada bazı zamanlar hepimizin ihtiyaç duyduğu profesyonel bornova ev temizliği hizmeti almaktır.

Hem zamandan tasarruf etmek hemde hijyen ortamını sağlamak için mutlaka ev temizliği konusunda destek almanız gerekir. Günümüzde her 10 kadından 6’sı bu konuda profesyonel destek almaktadır.

Ev temizliği İzmir de sıkça alınan hizmettir. Sizlere ev temizliği ni uygun fiyatlar ile sağlıyoruz.

bornova ev temizliği 2

Ev temizliği nasıl yapılır makalemizde işin detaylarını size anlatmıştık. Ev temizliği oldukça zor bir iştir. Bu yüzden uzman ekip tarafından yapılan temizlik olumlu ve kaliteli sonuç verir.

Aldığınız hizmetin kalitesi seçtiğiniz firmanın iş geçmişinden gelir. Özokname bornova ev temizliği uygun fiyatlı firması sizlere referansları ile güven aşılamakta ve kaliteli hizmetine güvenmektedir.

ev temizliği

Hizmet verdiğimiz sektör temizlik sektörü olduğundan kullandığımız temizlik malzemeleri bu yönde hijyeni en iyi şekilde sağlayacak kalitededir.

Haklısınız, temizlik gibi herkese basit gelen bir işin para ile alınması neden mantıklı olsun? İşte bu aşamada kalite ve temiz ortamlar yaratma işin içine girmektedir.

Sizler gündelik hayatın yoğunluğundan temizliğe zaman bulamayabilirsiniz. Ancak uzman ekiplerimiz çok kısa sürelerde temizliği tamamlayarak sizlere evinizi teslim eder.

Bornova Ev Temizliği Ne Kadar Sürer ?

Bornova ev temizliği hizmetimizi alımınız ile ekiplerimiz evinize randevu zamanınızda gelerek gereken işlemleri, eşyaların güvene alınmasını sağladıktan sonra temizlik hemen başlar. Evinizin büyüklüğü, oda sayınız ve kirlenme durumuna bağlı olarak en az 5 saat sürmekte olan temizlik işi, size en kısa zamanda teslim edilmektedir.

Bornova Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar ?

Sizler için en uygun fiyatları sunuyoruz. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ve kullandığımız malzemelerin kalitesinden gelir. Günümüz temizlik işlerine uygun malzemeler ve işinin ehli uzman ekiplerimiz hızlı ve düzgün çalışarak hizmeti tamamlar.

3+1 ev için fiyatlarımız 200 TL ile başlamaktadır. Bu fiyatlar evinizin durumu ve oda sayınıza göre değişmektedir. Bu fiyatlar piyasa emsaline göre gerçekten uygundur, araştırabilirsiniz.

Fiyatlarımıza güvendiğimiz kadar firmamızın tecrübesi ve referanslarımıza da güveniyoruz. Dilerseniz temizliğini hali hazırda yaptığımız alanları kontrol edebilirsiniz.

Fiyat listemize bakmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Sizlerin güler yüzünüz ve memnuniyetiniz hizmetimizin en iyi karşılığıdır. Unutmayın temizliğin iyi yapıldığı yerde gülen insanlar ve mutlu bir aile vardır.

Sadece Bornova ev temizliği değil tüm ilçelerde üstün hizmet anlayışı ile çalışmakta ve müşterilerimizin önce güvenini kazanmak hedefimizdir.

İzmir ili ve çevre ilçelerde sizlere en uygun fiyatlarla kalite hizmet isunmak için hazırız. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve almak istediğiniz hizmetin detaylarını bizim ile paylaşmak.

İzmir ev temizliği şirketleri içinde bizden daha uygun fiyatı bulamayacağınızı taahhüt ediyoruz. Çünkü ev temizliği firmamızın yıllardır süre gelen tecrübesi ve profesyonel çözümleri sizlere en uygun fiyatları sunmayı gerektirir.

Pahalı temizlik şirketleri fiyatlarına kanmayın. Mutlaka bizi arayın.

Telefon Numaramız : 0542 420 35 93

Bor Temizlik Ürünü

Bor Temizlik Ürünü Nedir ? 2019 Güncel

Bor madeni atom numarası 5 ve kimyasal sembolü B olan elementtir. Bor aslında yarı metaldir. Özellikle dünya rezervinin çoğu ülkemizde olan element bir çok alanda kullanılır. Günümüzde temizlik sektöründe kullanılmaktadır.

Temizlik malzemelerinin kimyasal yapısından sıkılanlar için bor madeni ile üretilen deterjanlar günümüzde yaygındır. Peki bor temizlik ürünü olarak kullanılabilir mi?

Bor Temizlik Ürünü Nedir ve Hangi Markalar Vardır ?

Fosfat içeren temizlik deterjanlarının önüne geçmek isteyen vatandaşlarımız Önce Etimatik gibi deterjanları kullandı.

bor temizlik ürünü elitmatik

Bu markanın akabinde son zamanlarda popüler olan Boron markası çıktı. Böylece fosfat içermeyen bor temizlik ürünü kategorisinde yeni ürün ile tanıştık.

bor temizlik ürünü boron

Bor ile üretilen temizlik malzemeleri kategorisinde şuan sadece çamaşır deterjanları ile tanıştık. Ancak zamanla çeşitlilik artacak ve bor madeni ile üretilen malzemeler artacaktır.

İnsanımız artık kimyasal zehirlenmesi ve kullanımından bıktı, bor ise bize doğal bir çözüm öneriyor.

Peki milli madenimiz olan bor madeni hakkında ne kadar bilgiliyiz? Bor Nedir, Bor Ne İşe Yarar Bor Nerede Kullanılır sorularına cevap arayalım.

Bor Nedir ?

Bor madeni atom numarası 5 ve kimyasal sembolü B olan elementtir. Bor aslında yarı metaldir. Özellikle dünya rezervinin çoğu ülkemizde olan element bir çok alanda kullanılır. Yapısı serttir ve ısıya dayanıklıdır.

Bor madeni ilk olarak 4000 sene önce ortaya çıkmış ve Tibet’te kullanılmıştır. Hititliler ve Sümerliler tarafından gümüş ve altın işlemede kullanılmıştır.

Araplar da ilaç üretiminde, Eski Yunanlılar ise ev temizliği işlerinde. kullanmıştır.

Romalılarda cam işleme, Mısırlılarda mumyalama işlerinde kullanılmıştır. Son dönemlerde sıklıkla duyduğumuz maden aslında tarihi açıdan oldukça eski.

Ülkemiz dünya bor rezervinin yüzde 75’ine sahiptir.

Bor Temizlik Ürünü

Bor Madeni Nerede Kullanılır ?

Bor madeni, deri boyama, böcek ilacı, bitki ilacı, elektronik rafinasyon, kozmetik, medikal, çimento oksitlenme önleyici, yapışıtırıcı, dezenfektan, ince plastik, gübre, yangına dayanıklı malzeme, Nükleer yakıt üretimi, tıbbi malzeme, tekstil cam elyafı gibi ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır.

Bor madeni, ülkemiz topraklarında üretilen her türlü endüstriyel ürüne ham madde olabilecek nitelikte önemli bir madendir.

Uzay araştırmaları ve uzay teknolojilerinde kullanılan madenin katkısını yadsımak mümkün değildir.

Scientific American dergisi petrolün yerin alabilecek yakıt olarak bor bileşenleri ile taşıt yapılabileceğine dair bir makale bile yazdı. Ülkemizde olmasa bile batı ülkelerinde alternatif yakıt olarak kullanımı söz konusudur uzun vadede.

Bor Madeni Neden Önemlidir ?

Bor madeni uzun vadede petrolün yerini alabilecek bir element olduğu için tüm dünyayı ilgilendirir. Teknolojik alandan tutun temizlik sektörüne kadar her alanda kullanılabilen bor madeni oldukça dayanıklıdır. Bu özelliği ile üretilen ürünlerin kalitesini yükseltir. Dünya rezervinin %75’ine sahip olan Türkiye, tüm dünyanın ilgisini çekmektedir.

Zamanla pil, akü vb enerji kaynaklarına dönüşümü yapılabilecek olan maden enerji sektörüne de güç katabilir.Siyasi açıdan ülkemize ekonomik güç kazandıracak olan madenin işlenmesi konusunda uluslararası pek çok sıkıntılarla karşılaşmaktayız.

Enerji piyasası ve petrol zenginleri bu konuda çeşitli lobilerle ülkemizi zor duruma düşürmektedir. Ülkemiz dünya üzerinde bulunan bor minerallerinin yüzde 72’sine sahiptir. Bizden sonra Çin, Rusya ve ABD gelir, ülkemizde bor madeni, bir devlet kuruluşu olan Eti Maden İşletmeleri tarafından işletilir.

Ev Temizliği İçin Bor Madeni

İzmir Ev temizliği işinde bor madeni kullanımı şuan pek mümkün görünmüyor. Bunun sebebi çamaşır deterjanı haricinde malzeme olmamasıdır.Ancak gelişen teknoloji ve ilerleyen zamanda yeni ürünler geliştirildiğinde, mutlaka evlerimizde kimyasal olmayan Bor madeni ürünleri ile ev temizliği ve apartman temizliği işlerinde sizlere hizmet sunabiliriz.

Şuan kullanılan endüstriyel malzemeler, evlerimizde yer alanlardan daha az zararlı olduğu için mutlaka profesyonel bir temizlik hizmeti almalısınız.

Özellikle steril alanların oluşturulması için hem hızlı hem de işinin ustası ekiplerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. WhatsApp mesaj hattımız ile hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve iş disiplinimiz ile sizlerin yanındayız. Fiyatlarımıza bakmak için burayı tıklayabilirsiniz. Ana sayfamızda verdiğimiz hizmetlerin detayına ve referanslarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazlık temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimiz için sezon öncesi uygun fiyatlarımız mevcut. İzmir temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Memnun müşterilerimizden biri olmak için henüz geç kalmadınız.

Özokname temizlik firmamız sektörün öncüsü ve güvenilir bir markadır.

İzmir Temizlik Firmaları

Temizlik Nasıl Yapılır – 10 Madde

Ev temizliği özellikle günlük yaşantımızın içerisinde eziyet olan bir iştir. Temizlik nasıl yapılır nasıl kolay bir şekilde çözüme ulaşır öğrenmek gereklidir.

izmir ev temiziği

Sizlere temizlik nasıl yapılır konumuz altında 10 adımda pratik temizliğe ulaşmanızı sağlayacağız. Ayrıca bu makale sonunda bizleri arayarak temizlik hizmeti için randevu talep edeceğinizi garanti veriyoruz.

#Temizlik Nasıl Yapılır ?

Ev temizliği kolaylıkla yapılabilecek bir iş değildir. Çünkü evinizin halı temizliği, cam temizliği, dolap temizliği, banyo temizliği, mutfak temizliği gibi bir çok detaylı iş barındırır.

Gelin beraber 10 adımda izmir ev temizliği nde neler yapılmalı görelim. Ayrıca apartman temizliği ile ilgili makalemizi okumadıysanız mutlaka göz atmanızı öneririz.

temizlik nasıl yapılır

1-Ev Temizliği İçin Uygun Hale Getirilir

Ev temizliği yapılmadan önce evin temizliğe uygun hale getirilmesi gerekir. Evde bulunan kırılacak tüm eşyaların uygun konuma ayarlanması ve mobilyaların çekilmesi gibi işlemlerin yapılması gerekir.

2-Halı ve Yollukların Temizliği

Halı temizliği tozlarından arındırılması ve süpürülmesi gibi işlemleri içerir. Bu işlem halının toz kaldırmasının önüne geçer ve temizliğin kalitesini artırır. Dilerseniz süpürülen halıları bir kenara çekerek derin temizliğin önünü açabilirsiniz.

3-Koltuk Altlarının Temizlenmesi

Koltukların alt kısmı özellikle toz tutma açısından çok sıkıntılı bölgelerdir. Bunun nedeni kapalı alanlar olması ve uzun süre gözlerden uzak kalmasıdır.

Ancak bu alanlar temizlenmediği sürece bakteriler ve böcekler sanki bir ev gibi kullanacaklar koltuk altlarını.

4-Vitrin ve Mobilyaların Tozlarının Alınması

Mobilyalar koltuklar gibi sabit durdukları için zamanla toz toplayarak kirlenirler. Uzun süre alınmayan tozlar leke haline gelerek yağlı bir tabaka oluşturabilir.

Temizlik mutlaka önce tozların alınması ardından yüzey temizliğinin uygun malzeme ile yapılması ile bitirilmelidir.

5-Cam Temizliği ve Pencerelerin Temizlenmesi

Camlar özellikle yağmur yağmasının ardından su damlacıkları ve dışarıdan gelen tozlarla kirlenir. Özellikle sık temizlenmediği için oldukça kirli olabilirler. Camlar gerekli cam temizleme sıvıları ile ve uygun bezlerle temizlenir.

6-Banyo ve Tuvalet Temizliği

Bu konu ev temizliği yapan çoğu insanın rahatsız eder. Çünkü mikropların yoğun olduğu yerlerdir tuvaletler. Çamaşır suyu benzeri mikrop öldürücü maddeler ile temizlik yapılır. Ayrıca duşa kabinler temizlenir, kireçleri çıkartılır.

Banyolar evde en steril olması gereken alanlardır. Günlük ve haftalık temizliğimizi burada yaparız. Lütfen gerekli özeni gösterin. İzmir ev temizliği konusunda uzman destek alın.

7-Evin Süpürülmesi

Ev, toz almadan süpürülmelidir. Süpürme sırasında toz kalktığı için önce süpürülmelidir. Bu işlem temizliğin son adımlarındandır.

8-Tüm Tozların Alınması

Eviniz süpürüldükten sonra artık toz alınabilir. Toz alma işi uygun bezle yapılmalıdır. Ayrıca temizleme sıvısı kullanılmalıdır. Steril bir ortam bu şekilde sağlanır.

9-Tüm Eşyaların Yerine Yerleştirilmesi

Temizlenen ev, eski haline getirilir. Dolaplar ve tüm eşyalar uygun yerlere yerleştirilir. Bu aşamada eşyalarınız bizim için çok değerlidir. Hassas davranmakta kararlıyız.

10-Evin Teslimi ve Son Kontroller

Evinizi size teslim ediyoruz. Tüm alanları kontrol ettikten sonra sizin de onayınızı alıyoruz. Ayrıca ek talepleriniz var ise değerlendiriyoruz. Unutmayın ev temizliğini her firma yapamaz.

Kalitemiz ve yılların tecrübesi ile Özokname İzmir Ev Temizliği firması olarak yanınızdayız. Her zaman hizmet için varız. Siz mutlu olun bize yeter.

Facebook sayfamızdan tüm duyurularımızı takip edebilirsiniz.

buca ev temizliği

Buca Temizlik Şirketleri ve 4 Temel Hizmeti

Buca temizlik şirketleri Özokname İzmir Temizlik firması olarak, önce temizliği nasıl yaptığımızı, ardından firmamızın sizlere sunduğu 4 temel hizmeti detaylı bir şekilde anlatmak istiyoruz.

Buca Temizlik Şirketleri
Özokname İzmir Temizlik Şirketleri

Temizlik Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur?

Günlük hayatın keşmekeşinden ve yoğunluğundan ötürü bazı ev ve iş yerlerimizin temizliği ile ilgilenmeyebilirsiniz.

Bu gibi durumlarda temizlik içinden çıkılamaz bir hal alır ve bulunduğunuz ortam size eziyet verir.

Ev temizliği başta olmak, üzere iş yeri temizliği gibi elzem konularda alacağınız temizlik hizmeti sizin yerinize çalışanlarımızın istediğiniz alanları temizlemesinden ibarettir.

Ancak yapılan hizmet aslında bu kadar basit değildir. Öncelikle ortamın düzenlenmesi ve maddi zarara uğratılmadan temizliği yapılacak hale getirilmesi ile işlemler başlar.

izmir Ev Temizliği
İzmir Ev Temizliği

Temizlik Nasıl Yapılır?

Temizlik için uygun ortam hazırlandıktan sonra, tecrübeli personelimiz ev temizliği yada iş yeri temizliği yapılacak alana uygun temizlik malzemeleri ile önce kuru temizliği ardından ıslak temizliği duruma göre yaparlar.

Bu işlemlerin ardından, temizliğin tam olarak sağlanması adına son dokunuşların yapılması ile hizmeti sizin beğenilerinize sunar. Ardından hizmet bitmiş olur.

Temizlik Hizmetleri Ana Başlıkları

Temel hatları ile bu şekilde yapılan İzmir ev temizliği ve İzmir iş yeri temizliği hizmeti yapılırken kullanılan temizlik malzemeleri endüstriyel ve her ortama ve insan sağlığına tam uyumlu olmalıdır. Bu konuda hizmeti aldığınız kurum çok önemlidir.

Özokname buca ev temizliği ve izmir ev temizliği firması olarak sizlere kullanılan temizlik malzemelerinin %100 günümüz teknolojisi ve temizlik ihtiyaçlarına uygun olduğunu taahhüt ediyoruz.

Facebook sayfamızda düzenli olarak duyurularımız ile sizlere yeni fırsatlardan haberdar ediyoruz.

Buca Temizlik Şirketlerinin 4 Temel Hizmeti

1-Buca Ev Temizliği

izmir ev temizliği
Buca Ev Temizliği

Buca ilçesinde yer alan evlerin genel ve dip köşe temizliğini yapan firmamız sizlere bu konuda yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir.

Buca ev temizliği hizmetini satın alan bir çok aile ile firmamıza referans olmaktadır. Evlerinizin tam temizliğinin sağlanması adına tecrübeli çalışanlarımız sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

İzmir ev temizliği hizmetinin yoğun bir şekilde talep gördüğü bir bölgedir. Bunun nedeni günlük hayatta iş yoğunluğu ve yoruculuğunun ev temizliğini eziyet haline getirmesinden dolayıdır.

Ev temizliği 4 saat gibi kısa bir sürede dip köşe yapılarak teslim edilmektedir. İletişim sayfamızdan Buca Temizlik şirketleri Özokname Temizlik Firmamıza ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

2-Buca Apartman Temizliği

Buca ilçesi İzmir’in nüfus yoğunluğu en fazla olan ilçesidir. Bu nüfus yoğunluğu ilçemizin eski bir yerleşim alanı olmasından dolayıdır.

Buca Ev Temizliği
Buca Apartman Temizlği

Buca apartman temizliği hizmetimiz ile müşterek yaşam alanı olan apartman temizliğinin tam olarak sağlanması ve sıklıkla giriş çıkış yapılan bu alanların temiz kalması adına kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Apartmanların haftalık temizliği yapılarak merdivenler dahil tüm alanları sağlıklı bir ortam haline getirilir ve size teslim edilir. Bu konuda yine uygun temizlik malzemelerinin kullanılması çok önemlidir.

Firmamız günümüz ihtiyaçlarına uygun malzemeler ile tam bir temizlik hizmeti sunar. Buca temizlik şirketleri içerisinde en kaliteli firma olmamızın sebebi kullandığımız malzeme farkıdır.

3-Buca Merdiven Temizliği

Buca ilçesinde daha önce bahsettiğimiz gibi bir çok yerleşim ve bir çok apartman bulunmaktadır. Apartmanların temiz olan firmalar sadece giriş çıkışı yoğun olduğu için merdiven temizliği yaptırmak isteyebilirler.

izmir merdiven temizliği
Buca Merdiven Temizliği Hizmetimiz İçin Firmamızı Arayabilrisiniz

Bu konuda da sizlere en kaliteli hizmeti Özokname Buca Merdiven Temizliği hizmetimiz ile veriyoruz. Merdivenlerin belirli periyotlarla temizliğinin sağlanması ve mis gibi kokması için her zaman sizlerin hizmetine hazırız.

Merdivenlerin belirli periyotlarla temizliğinin sağlanması ve tertemiz kokması için her zaman sizlerin hizmetine hazırız. Merdiven temizliği kolay gibi görünse de efor isteyen bir iştir ve kısa sürede bitmesi için tecrübeli personellerin çalışması gerekir.

Firmamız en kısa süre içerisinde merdiven temizliğini tamamlayarak sizlerin beğenisine sunar. Böylece her daim temiz kalan merdivenler ile temiz bir apartmana sahip olursunuz.

4-Buca İş Yeri Temizliği

buca iş yeri temizliği
Buca İş Yeri Temizliği

Buca ilçesi özellikle gelişmekte olan sanayi ve iş merkezleri açısından yoğun bir bölgedir. İş yerleri müşteriler ile en sıcak temasın yapıldığı ilk alanlardır.

İş yerlerinin temizliği müşterilerin en çok dikkat ettiği noktalardan biridir. Çünkü ilk intiba müşteri açısından oldukça önemlidir. İş yeriniz temiz olmadığı için müşteri kaçırdığınızı düşünsenize.

Buca iş yeri temizliği hizmeti veren firmamız, iş yerinize gelerek tüm alanların temizliğini sağlamaktadır.

Ayrıca Buca temizlik şirketleri olarak tüm bu hizmetleri size uygun fiyatlarla sunuyoruz. Unutmayın kaliteyi uygun fiyata her zaman bulamazsınız.

5-Buca Öğrenci Evi Temizliği

Buca ilçemiz Dokuz Eylül Üniversitesini bünyesinde barındıran ve bir çok kampüse ev sahipliği yapan bir ilçedir. İlçemizde öğrendi nüfusu yoğunluğu oldukça fazladır.

Buca temizlik şirketleri

Özellikle bahar dönemi dersler bitmeden önce evlerinde sınavlardan dolayı temizliğe zaman bulamayan öğrencilerimiz için bu hizmet bire bir. Uygun fiyatlarla Buca öğrenci evi temizliği hizmetimizi edinebilirsiniz.

Temizlik Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım ?

Firmamızı hemen arayarak tüm bu hizmetlerden uygun fiyatlarla ve kaliteli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz iletişim sayfamızdan burayı tıklayarak Dilerseniz Whatsapp mesaj hattımızdan burayı tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

İzmir ev temizliği

Ev Temizliği Hizmeti Nasıl Yapılır ? 3 Basit Madde İle

Bir çoğumuz ev temizliği hizmeti neden alınmalı şeklinde sorular ile boğuşuyorsunuz. Hatta gerekli olup olmadığını firmalara dahi sorabiliyorsunuz. Ancak gerçekten kaç firma size bu sorunun cevabını verebildi ?

Ev Temizliği Hizmeti

Ev Temizliği Hizmeti Nereden Alınır ? 3 Basit Madde İle Anlatım

İzmir ev temizliği hizmeti denilince aslında piyasanın en yaygın ilgi gören bölgesi olarak ilk sıraya yerleşir. Bölgemiz hem nüfus olarak hem de çalışma saatleri yoğunluğu olarak oldukça mesaili bir bölgedir.

İşinden evine giden her birey mutlaka temiz bir evde dinlenmek ister. Ancak yoğunluktan dolayı bu durum aksayabilir. İşte İzmir temizlik şirketleri olarak bu sorunun önüne geçmek istiyoruz.

İzmir temizlik firmaları sizlere ulaşmanız halinde ev temizliği ve apartman temizliği başta olmak üzere bir çok alanda hizmet veren yerlerdir.

hakkımızda

Google arama motoru üzerinden Özokname Ev temizliği firması başta olmak üzere pek çok firmaya ulaşabilirsiniz.

Firmamız sadece Buca temizlik şirketleri hizmeti ile sınırlı değildir. İzmir ilinin tüm ilçelerine hatta Alaçatı temizlik şirketi ve Çeşme yazlık temizliği hizmetleri gibi hizmetler ile sizlere çeşitlilik sunmaktadır.

Sizlerin dikkat etmesi gereken tek husus hizmet alacağınız firmayı iyi tahlil etmek olacaktır.

Özokname İzmir Temizlik Firmaları olarak sektörde yıllardır süre gelen kalite ve uygun fiyatlarımızı referanslarımız ile birleştirerek sizlere güven vermek için ön sıradayız.

Ev Temizliği Hizmeti

Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

1-Ev temizliği hizmeti firmamızın evinize ulaşan çalışanlarının öncelikle değerli eşyalarınızı güvene alması yada almanızı istemesi ile başlar.

2-Ardından günümüz teknolojisine ve temizlik ihtiyaçlarına uygun malzemeler kullanılarak. Temizlik evinizin tüm ortamlarına sağlanarak ev temizliği 4 saatte bitirilmiş ve sizlerin güvenine, beğenisine sunulmuş olur.

3-Bornova ev temizliği hizmeti verdiğimiz pek çok aile artık bu hizmeti aylık yada belirli aralıklarla düzenli olarak almaya başladılar ve uzun zamandır biz de onların ailesi gibi olduk.

Bu durum firmamızın sizlere sağladığı üstün hizmet ve güven duygusundan ileri gelmektedir.

Uygun Fiyatlı Ev Temizliği İzmir

Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet veren firmamızın en çok tercih edilen hizmetlerinden bir diğeri ise apartman temizliği ve merdiven temizliği şeklinde sıralanabilir.

Firmamıza hemen ulaşmak için dilerseniz iletişim sayfamıza girerek bilgilerimizi kontrol edebilir, Facebook sayfamızdan mesaj atabilirsiniz.

İzmir Temizlik Firmaları

İzmir Temizlik Firmalarının 4 Temel Hizmeti

İzmir ili şüphesiz Türkiye’nin en yoğun hizmet sağlayıcı ilidir. İlimizde tüm sektörlerden hizmet sağlayan firmalar bulunmaktadır. İzmir Temizlik Firmaları hangi hizmetleri vermektedir konulu makalemizde uzmanlık alanımız olan temizlik şirketi hizmetlerinden bahsedeceğiz.

İzmir Ev Temizliği Hizmeti

İlimizde özellikle en çok yaygın olarak alınan hizmet izmir ev temizliği hizmetidir. Bu hizmetin kapsamı ve yapılan içeriği ise evinizin genel temel temizliği, temizlik malzemeleri kullanılarak oda ve alanların sterilizasyonunun sağlanması, cam ve pencerelerin temizliği, pervazların temizlenmesi gibi tüm alanların hijyeninin sağlanması işlemleri yapılmak şeklinde sıralanabilir.

Bu hizmetin kapsamı ve yapılan içeriği ise evinizin genel temel temizliği, temizlik malzemeleri kullanılarak oda ve alanların sterilizasyonunun sağlanması, cam ve pencerelerin temizliği, pervazların temizlenmesi gibi tüm alanların hijyeninin sağlanması işlemleri yapılmak şeklinde sıralanabilir.

İzmir Apartman Temizliği Hizmeti

İlimizin büyüklüğü barındırdığı nüfusu ile ölçüldüğünde oldukça fazla apartmanın varlığını göze çarpmaktadır.

İzmir Apartman temizliği konusunda İzmir Temizlik Firmaları sayısı oldukça fazladır ancak bu bahsettiğimiz firmaların çoğu hizmeti ayda bir yaparak gerekli temizliği sağlayamamaktadır.

Özokname İzmir Temizlik Şirketi daha önce bahsettiğimiz üzere sizlere apartman temizliği konusunda üstün kalitede hizmet vermektedir.

izmir ev temizliği

İzmir Merdiven Temizliği Hizmeti

İzmir temizlik firmaları nın Apartman temizliğinden sonra en çok sağladığı hizmet merdiven temizliği hizmetidir. İzmir merdiven temizliği sektörünün yoğunluğunu kaldıracak kadar firmaya sahip bir bölgedir.

Ancak temizlikte asıl mesele her zaman kalite ve uygun fiyat olduğu için seçeceğiniz firmaya dikkat etmeniz önem arz etmektedir.

Merdivenlerin ve trabzanların temizliği ardından kötü kokuların giderilmesi, toların alınması gibi adımları izleyen merdiven temizliği hizmeti ile düzenli olarak sağlıklı alanlarda olabilirsiniz.

izmir merdiven temizliği

İzmir İş Yeri Temizliği

Çalışma alanları hepimizin günlük yaşantısının büyük bölümünün geçtiği yerlerdir.

Çalışma sektörü oldukta yoğun olan İzmir temizlik firmaları açısından iş yeri temizliği konusunda verdiği hizmet ile mesai saatlerinizde yada dışında sizlerin temposunu bozmadan tüm alanların temizliğini tam olarak sağlayarak daha iyi bir ortam sunmak adına hizmet vermektedir.

Özellikle Bayraklı bölgesinde sıklıkla talep edilen bu hizmet sayesinde sizlerde temiz bir iş yerine sahip olabilirsiniz. İzmir iş yeri temizliği hizmetimize göz atmanızı öneririz.

İzmir iş yeri temizliği

Özokname Temizlik Şirketi Hakkında

Özokname İzmir temizlik firması kurulduğu gün itibari ile sunduğu tüm hizmetler ile sizlere kaliteyi sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca eğitimli personellerimiz ile uygun fiyatları sizlere sunmayı kendimize misyon edinmiş durumdayız.

Malzeme kalitemiz her daim günümüz teknolojisini takip etmekte ve ev temizliği hizmetinden apartman temizliği hizmetine kadar tüm alanlarda sizlere zaman kaybı yaşatmadan hızlı hizmet politikamızla yanınızdayız.

Hizmet Kalitemiz

İzmir Temizlik Firmaları Özokname Temizlik İletişim Bilgileri

İletişim sayfamızdan telefon ve diğer bilgilerimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook sayfamızdan hemen firmamıza ulaşabilir mesaj atabilir yada arayabilirsiniz. Kaliteli hizmetten vazgeçmemeniz dileği ile.

Buca Ev Temizliği

Buca Ev Temizliği – 2019 Fiyatları

Özokname Buca temizlik firması olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız sizlere uygun fiyatlı hizmeti sunmak adına dün olduğu gibi bugün de yanınızda. Buca ev temizliği hizmeti almak isteyenlerin yıllardır vazgeçilmesi olan firmamız, sizlere referansları ile güven aşılamakta ve uygun fiyatlarımız ile cazibe noktası haline gelmektedir.

buca ev temizliği 1

Uygun fiyatlı ev temizliği hizmeti almak için internet üzerinde araştırma yaptığınızda çoğu firma kullandığı malzemeleri düşük seviyelerde tutarak fiyat düşürebiliyorlar.

Ancak bu durumda aldığınız hizmet sizlerin birincil talebi olan ev temizliği hijyenini sağlamaktan çok uzak olmakla beraber sağlığınızı da tehdit edebilir.

Buca Ev Temizliği sektörünün yıllardır içinde bulunan firma sahibimiz ve çalışanlarımız ile beraber sizlere müşteri taleplerine odaklı hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Ayrıca yine piyasanın içinde yıllardır bulunmuş olmamız her türden temizlik için gerekli olan ihtiyaçları tespit ederek sizlere tam bir hizmet sunma durumunu tamamlayabiliyoruz.

Buca ev temizliği hizmetini veren diğer firmalara göre 25 yıllık tecrübemiz ve sektördeki söz sahibi oluşumuz ile sizlere tüm emsallerimizden daha kaliteli hizmet sunuyoruz. Ayrıca Buca apartman temizliği hizmetimiz ile sadece evlerinize değil apartmanlarınıza da uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti getiriyoruz.

Buca Ev Temizliği 2019 Fiyatları

Unutulmaması gereken nokta İzmir piyasasında ev temizlik fiyatları yüksek barajlardan başladığı için sizler bu hizmetlerden mahrum kalabiliyorsunuz. Ama firmamız ihtiyaç ve talepleriniz için en uygun fiyatları size sunmayı kendine görev bilmiştir.

Firmamız ile uygun fiyatlara ev temizliği hizmetinizi ayağınıza getiriyor. Evlerinizin oda ve metre karesine göre değişkenlik gösteren fiyatlarımız 200 TL 3+1 evlerinizi 8 saatlik bir sürede profesyonel çözümlerle size sunuyoruz.

İşimizi tüm detayları ile yapıyoruz. Eğer evleriniz 3+1’den küçük ise firmamız ile irtibata geçiniz ve uygun fiyatlarımızdan yararlanınız.

Ayrıca yazlık temizliği ve villa temizliği işleriniz için yine firmamıza ulaşarak uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İletişim sayfamızı ziyaret ederek ev temizliği konusunda fiyat danışmanımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook Sayfamızdan son haberleri takip edebilirsiniz.

Buca temizlik firmaları olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ayrıca çeşme yazlık temizliği ve çeşme villa temizliği hizmetlerimiz için de iletişime geçebilirsiniz. Sezon başlamadan uygun fiyatlarla buca ev temizliği yaptırabilirsiniz.

Alaçatı Temizlik Firmaları

Alaçatı Temizlik Firmaları ve Fiyatları

Alaçatı Çeşme merkeze yakın turizm açısından oldukça yoğun bir yerleşim yeridir. Gerek marinası gerek sahil kesimi ile turistlere hizmet veren bir bölgedir. Alaçatı temizlik firmaları olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri tanıtmak istiyoruz.

Özokname alaçatı temizlik firmaları olarak villa temizliği ve yazlık temizliği konularında sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz. Yazlık ve villa temizliğinizi tüm detayları ile en kısa süre içerisinde tamamlıyor ve sizlere steril ortamlarda sağlıklı bir yaşam vaad ediyoruz.

Alaçatı yazlık temizliği yaptırmak istediğinizde firmamıza hemen ulaşabilirsiniz. Alaçatı Ev temizliği konusunda yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlerin güvenini sağlamış bir firmayız.

Yazlık temizliği yaptırılmasının önemi yazlıklarınızın uzun süre kapalı kalmasından ileri gelir. Bilindiği üzere toz olan yerde mikrop ve bakteriler ürer. Bu zararlılarda sağlığınızı riske eder. İşte bu sebepten ötürü yazlık ve villalar içerlerine oturulmadan mutlak suretle temizletilmelidir. Bu işi kendiniz hastalanma riski ile yapmaktansa profesyonel yardım almanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Hemde zamandan elde edeceğiniz kazanç size kalacaktır.

Fiyat teklifi almak için aşağıdaki telefon numaralarımızdan yada iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir. Yada Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.